• Ukrainian (UA)
 • Русский (Russian Federation)
 • English (United Kingdom)
 • 18 февраля 2018
  Главная Новости 24 червня 2017 - випускний вечір у Ліцеї
  24 червня 2017 - випускний вечір у Ліцеї Печать E-mail
  18 Июль 2017


  У нашому ліцеї така подія відбувається щорічно,
  але у кожного ліцеїста – один раз в житті.

  Випускний вечір! Отримання атестатів! 

  Дитинство закінчилось та більше ніколи не повернеться. Час щасливих відкриттів, веселих хвилювань, час, з яким пов’язані перші друзі, перше кохання, перше розчарування, вже ніколи не повернеться. Сьогодні, 24 червня 2017 року, наші випускники прощаються з ліцеєм! Не легким був шлях до знань. Але ж вони, сильні та сміливі, цілеспрямовані, розумні та одноразово незвичайно красиві, на чолі з класним керівником Слободенюк Наталією Iванівною, подолали його.
   

  Привітати випускників прийшли радісні та схвильовані вчителі, щасливі батьки, друзі. Напутнє слово до випускників мав проректор з наукової діяльності ЗIЕIТ, Доктор технічних наук, професор Переверзєв Анатолій Васильович, який побажав випускникам наполегливості у досягненні мети та майбутніх перемог у їхньому нелегкому житті. Теплі слова привітання прозвучали від директора ліцею Дзюби Iрини Володимирівни, яка побажала дітям натхнення, успіхів, великих перемог та щасливої дороги.

  В нашому ліцеї батьки випускників брали активну участь не тільки в навчальному процесі, але ж і в самому святковому концерті. Мами випускників подарували всім присутнім море позитива, виконавши на сцені запальний сучасний танець. У відповідь на виступ батьків, наші випускники, змінивши  бальні плаття та святкові костюми на шорти та футболки, улаштували справжній танцювальний батл, зарядивши всіх позитивною енергетикою, вільними рухами та пластикою танцю. Зворушливо і щиро пролунала пісня під гітару у виконанні Плешка Олександра та Наливайка Артура. Багато слів вдячності від випускників пролунало і мудрим батькам і суворим вчителям.

  Настав час розлуки. Сльози, квіти, прощання. Випускники вже не говорили гучних слів, а просто обіцяли ніколи не забувати рідного ліцею та часто провідувати школу і вчителів, які навчили на «відмінно» вирішувати головні життєві задачі.
   
  Запорожский лицей экономики и информационных технологий
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua