• Ukrainian (UA)
 • Русский (Russian Federation)
 • English (United Kingdom)
 • 18 февраля 2018
  Главная Новости 13 червня 2017 року – випускний у 9-А та 9-Б класах ліцею ЕІТ
  13 червня 2017 року – випускний у 9-А та 9-Б класах ліцею ЕІТ Печать E-mail
  18 Июль 2017


  Ось і закінчився черговий
  навчальний 2016-2017 рік.

  Спливли в історію пари, річні контрольні ,
  ще не встигли забути хвилювання на ДПА…

  Фотогалерея  13 червня 2017 року о 12.30 відбулась урочиста подія у ліцеї ЕIТ – вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам 9-х класів. Щемливо і тривожно було на серці у кожного з присутніх на цьому святі. Адже в цей нелегкий час вирушають наші вихованці у незвідану путь, а хтось продовжує навчання у рідному ліцеї. Як складеться їхня доля – таємниця. Та подумки кожен бажав їм щастя та здійснення мрій.

  Багато гарних, напутніх слів та побажань було сказано на адресу випускників від директора ліцею Дзюби Iрини Володимирівни. Її побажання доповнили заступник директора з НВР Дриго Лариса Леонідівна, класний керівник 9-х класів Лук’янова Юлія Вікторівна та батьки. Та хіба могли залишити школу випускники, не висловивши свою вдячність наставникам, що упродовж багатьох років формували з колишньої малечі гідних синів та дочок своєї держави.

  Випускне свято цього річ ще довго озиватиметься щасливими акордами у серцях кожного, хто був присутній на ньому. Ось так легко, трохи емоційно відлетіли від нас у широкий, безмежний світ наші випускники. Юнаки і дівчата почали нове, невідоме для них майже доросле життя. Попереду нові випробування! Щасти вам!


   
  Запорожский лицей экономики и информационных технологий
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua