• Ukrainian (UA)
 • Русский (Russian Federation)
 • English (United Kingdom)
 • 18 февраля 2018
  Главная Новости Свято Останнього дзвоника у ліцеї ЕІТ (26.05.2017)
  Свято Останнього дзвоника у ліцеї ЕІТ (26.05.2017) Печать E-mail
  18 Июль 2017

  26 травня для випускників дев'ятих та одинадцятих класів, які вступають у доросле життя, продзвенів традиційний Останній дзвоник. 

  У ліцеї ЕIТ це свято було красивим і незабутнім. Готувалися всі: батьки, вчителі, учні та, звичайно ж, винуватці торжества. Попереду іспити, випускний і подача документів до вищих навчальних закладів. 
   

  А в цей святковий день випускники брали останні напуття від своїх, які стали такими рідними, вчителів, друзів, батьків і директора ліцею.

  Закінчення школи - це рубіж, за яким починається зовсім інше життя. 


  Будьте чесними, порядними людьми, пам'ятайте про близьких вам людей, бережіть пам'ять про школу, - такими словами повчала випускників Iрина Володимирівна Дзюба, директор ліцею. Від батьків випускників виступив Олександр Миколайович Маслов. Своїх старших товаришів привітали п’ятикласники. Вони побажали їм успішних і спокійних випускних іспитів, щастя і радості в самостійному житті. 


  Учні 11 класу читали вірші, співали пісню під гітару, танцювали шкільний вальс та випустили в небо різнокольорові кулі. В останньому своєму слові випускники дякували вчителів, які щедро ділилися своїми знаннями і наблизили той день і годину, коли ці знання чітко проявляться при здачі ЗНО. Випускники попрощалися з улюбленими вчителями, друзями, з рідною школою, яка стільки років була їх другою домівкою. 

  I ось самий урочистий момент церемонії: п’ятикласниця Вікторія Ковтун і випускник 11 класу Данило Маслов дали Останній дзвінок, і ліцейський прапор 11 клас вручили десятикласникам, які у вересні змінять нинішніх випускників на посаді найстарших у ліцеї.
   


   
  Запорожский лицей экономики и информационных технологий
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua