• Ukrainian (UA)
 • Русский (Russian Federation)
 • English (United Kingdom)
 • 18 февраля 2018
  Главная Новости ЛЕІТ про свято «Віват, ліцей!» (19.05.2017)
  ЛЕІТ про свято «Віват, ліцей!» (19.05.2017) Печать E-mail
  18 Июль 2017
   

  Щороку доброю традицією стало святкування «Віват, ліцею!», своєрідний підсумок – звіт досягнутих вершин за 2016-2017 навчальний рік.

  Цей день є визначним і радісним для кожного ліцеїста, особливо для тих, хто став переможцем в цьому 2016-2017 навчальному році.
  До учнів та гостей свята звернулася директор ліцею Iрина Володимирівна Дзюба, яка привітала ліцейну родину із традиційним святом, відзначила перемоги Всеукраїнського, обласного та районного рівнів, подякувала педагогічному колективу та батькам за цілеспрямований рух уперед у підкоренні інтелектуальних вершин і плідної співпраці. На урочистому святі були присутні проректор по науковій діяльності ЗIЕIТ, Доктор технічних наук, професор Переверзєв Анатолій Васильович та Доктор ХОНОРIСКАУЗА Вищої школи економіки у м.Варшава, проректор по міжнародним зв’язкам та стратегічному розвитку ЗIЕIТ, професор Мокій Анатолій Iванович, які побажали ліцеїстам творчості, натхнення, успіхів, нових звершень, наполегливості, терпіння та цілеспрямованості на шляху до знань.

  Всі переможці ліцею були нагороджені Почесними грамотами, святковими подарунками та книгами.

  На святі звучали пісні, танцювальні композиції, гра на скрипці наших талановитих ліцеїстів, які подарували всім присутнім гарного настрою.

  У стінах навчально-виховного комплексу «Ліцей ЕIТ» завжди вирує цікаве й  насичене життя, панує атмосфера радості від навчання, спільних інтересів, корисних справ. Це особливий світ творчого молодого покоління. Сьогодні ліцей – це школа самореалізації для учнів, школа творчого пошуку для вчителів, школа успіху для всіх, це шанс обдарованим дітям здобути якісну освіту, це навчання жити за найвищими орієнтирами духовності.
   

   
  Запорожский лицей экономики и информационных технологий
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua