• Ukrainian (UA)
 • Русский (Russian Federation)
 • English (United Kingdom)
 • 18 февраля 2018
  Главная Новости Тиждень біології (з 24 по 28 квітня 2017)
  Тиждень біології (з 24 по 28 квітня 2017) Печать E-mail
  18 Июль 2017
  Основною метою проведення тижня біології є: виховувати любов до предмету; побачити учнів, у яких інтерес до біології уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які біологію не знають і цікавляться нею мало; розширити знання учнів у різних ділянках цієї науки. Крім того тиждень біології може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити звязки між різними віковими групами.
   
  Для того щоб реалізувати дану мету у ліцеї ЕIТ з 24  по 28 квітня 2017 року було проведено тиждень біології. Пропонуємо переглянути фотозвіт заходу.  В рамках цього тижня були проведені такі заходи:

       * У понеділок 24 квітня була проведена вікторина: «Світ рослин та тварин», під час якої учні згадали видове різноманіття живих організмів нашої місцевості та, в цілому, нашої планети. Найкраще впоралися з усіма завданнями учні 7 класу.

       * У середу 26 квітня відбулася виставка малюнків на тему «Планета Земля в небезпеці!», де переможницею стала учениця 5 класу Березнюк Анастасія та конкурс на кращий авторський вірш «Про природу», переможницею якого стала учениця 9-Б класу Сторчак Карина.

       * У четвер 27 квітня відбулася конференція, присвячена Дню Землі «Екологія природи – екологія душі» для учнів 10-11 класів. Під час конференції учні дізналися про екологічні проблеми країни та рідного краю, а також учні 11 класу запропонували шляхи вирішення даних проблем.

       * У п’ятницю 28 квітня з метою збереження і зміцнення здоров’я школярів було проведено брейн-ринг для учнів 9-х класів «За здоровий спосіб життя», під час якого учні отримали чимало порад, щодо загартування свого організму, підтримки його у тонусі, з задоволенням виконували завдання ведучих. Перемогу в даній грі отримала команда 9-Б класу.

  Усі заходи були спрямовані на активізацію пізнавальної діяльності учнів, на розвиток логічного мислення, сприяли покращенню засвоєння навчальної програми та підвищенню зацікавленості до предмету біології.

   
   
  Запорожский лицей экономики и информационных технологий
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua