• Ukrainian (UA)
 • Русский (Russian Federation)
 • English (United Kingdom)
 • 18 февраля 2018
  Главная Абитуриенту
  Абитуриенту
  Лицей ЭИТ приглашает учиться! Печать E-mail

  alt


   
  Реєстрація на ЗНО 2013 року Печать E-mail

  Учні 11 класів, нагадуємо щодо недоцільності залишати реєстрацію на останні дні: це може привести до затримки отримання сертифікатів, а отже неможливості внести зміни у реєстраційні дані за необхідності.

  На головній сторінці сайту ДпРЦОЯО dneprtest.dp.ua розміщено навчальний відеоролик «Алгоритм реєстрації для участі у ЗНО 2013», який пропонуємо переглянути для наглядного роз’яснення процесу оформлення комплекту реєстраційних документів як з метою оптимізації процесу реєстрації, так і для запобігання помилок при оформленні комплекту реєстраційних документів.

  Необхідно надсилати реєстраційні документи цінним листом з описом вкладення або рекомендованим листом. В обох випадках вони отримають квитанцію, що підтверджує отримання працівником пошти листа. Якщо вас примушують скористатися послугою кур’єрської доставки, звертайтися до регіонального центру за телефоном (056) 790-24-99.

  На головній сторінці сайту ДпРЦОЯО у розділі «Перевірка стану реєстрації» працює 2 сервіси, які дозволяють випускникам відслідкувати рух своїх реєстраційних документів; сервісом "Надходження реєстраційних документів до РЦ" можна скористатися за умов відправки реєстраційних документів рекомендованим листом, цінним листом або за допомогою кур’єрської доставки (для з'ясування факту отримання листа регіональним центром необхідно ввести у спеціально відведене поле номер штрих-коду з конверту, що складається з 13 цифр; номер вводиться без пробілів, наприклад, 5900012345678); сервіс "Обробка реєстраційних документів у РЦ" надає можливість перевірити стан їх обробки та відстежити зворотний рух документів.

   


  Запорожский лицей экономики и информационных технологий
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua